Tēvu dienas salidojuma aktivitātes 19. un 20.septembrī

Ar prieku paziņojam, ka SIF konkursa "Ģimenei draudzīgas vides veidošana" 2. kārtas projektu rezultātā starp uzvarētājiem ir divi mūsu Apvienības biedrību projekti. (Ar projektu sarakstu iespējams iepazīties: https://www.sif.gov.lv/images/Apstiprinato_projektu_saraksts_GDP_2020-2konk.pdf )

Līdz ar to, "Dēkla" ielūdz Apvienības biedrību ģimenes uz Tēvu dienas salidojumu 19. un 20.septembrī pie jūras, kempingā "Hortus" Jūrkalnes tuvumā (https://www.piejuras.lv/lv/naktsmitnes/kempings-hortus-20094/).

Programma apskatāma pievienotajā fotoattēlā.

Aktivitātes pārsvarā plānotas sestdienā visas dienas garumā un svētdienā atkarībā laika apstākļiem. Nakšņošana plānota teltīs. Ir rezervētas un projekta ietvaros nodrošinātas visas 5 "Hortus" mājiņas, katrai biedrībai tiks piešķirtas pa vienai apmaksātai 4-vietīgai mājiņai. Teltsvietas arī tiek segtas no projekta līdzekļiem.

Salidojuma laikā paredzēti dažādi konkursi, radošās darbnīcas (paredzēts gatavot ģipša svečturus, pūķus u.c.)  u.c. aktivitātes, kur tiks izcelta tēva loma ģimenē.

Aicinām visus piedalīties arī 2 konkursos:

- Fotokonkursā "Supertētis" - līdz 18. septembra 18:00 jāiesūta interesantu fotogrāfiju un nelielu aprakstu par tēti galvenajā lomā. Pieteikumu jāsūta uz e-pastu dainajostmane@inbox.lv vai arī caur Whatsapp 27196289 . Konkurss tiks izsludināts arī Dēklas Facebook.com kontā (https://www.facebook.com/deklaldgb). Fotogrāfijas tiks publiskotas Dēklas Facebook kontā un 3 foto ar vislielāko skaitu "patīk" saņems skaistas Tēvu dienas dāvanas. Konkursā var piedalīties arī tad, ja uz pasākumu nebrauc.

- Konkursā katrai biedrībai salidojuma dienā uz vietas būs jāizgatavo savs kopējais plosts un katrai biedrībai kā komandai būs tas jāprezentē. Mājās var sagatavoties iepriekš, piemēram, izmantot piepūšamo matraci, kādus karodziņus, lentītes u.t.t. Konkursa uzvarētājiem garantētas vērtīgas balvas.

Par citām aktivitātēm:
Plānots spēlēt spēles, kas bija aktuālas vecāku bērnībā, arī tās var sagatavot katra biedrība. Bērniem būs pieejamas piepūšamās atrakcijas visas dienas garumā.

Otrajā dienā notiks "Tēvu svinīgā loterija".

Paredzētas kopējas vakariņas, kā arī uz ugunskura vārīta zupa.

Līdz septembrim lūgums biedrībām pieteikt dalībnieku skaitu (pieaugušie un bērni).

Pāris km attālumā ir arī Rīvas krogs, kur var garšīgi paēst: http://www.jurkalnesstavkrasts.lv/kur-paest/rivas-krogs
Tuvākais veikals ir Jūrkalnē - 5 km.


Projekts paredzēts kopējam dalībnieku skaitam - 300, tā kā droši var visus savās biedrībās informēt un aicināt.