Apvienība savā sastāvā uzņem jaunu biedrību no Rīgas - Daudzbērnu ģimeņu biedrību PUZLE

21/09/2020

2020. gada 19. septembrī Apvienības kopsapulcē Apvienība savā sastāvā uzņēma jaunu biedrību no Rīgas - Daudzbērnu ģimeņu biedrību PUZLE.

Biedrība PUZLE savu darbību oficiāli ir reģistrējusi 2020.gada 31.jūlijā un apvieno Rīgas Ziemeļu rajona daudzbērnu ģimenes, kuras dzīvo galvenokārt Vecāķu un Vecdaugavas apkaimēs. Biedrības PUZLE dibinātājas ir 6 daudzbērnu ģimenes, bet biedrības aktīvie biedri ir vēl 7 daudzbērnu ģimenes, kā arī atbalstītājos iesaistītas citi apkārtnes iedzīvotāji. Ģimenes savā starpā ir pazīstamas jau vairāk kā 10 gadus un tikpat ilgi organizējušas savas apkaimes interešu aizstāvības aktivitātes, kā arī ikgadējus vasaras un ziemas sporta aktivitātes. Kopš 2015.gada daudzbērnu ģimenes organizē ģimenes svētkus visiem apkaimes iedzīvotājiem Vecdaugavas upes krastā. Šogad svētku organizatorisko pusi, cildinot Tēvu dienu, pārņēma Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienība.

Biedrības mērķi ir:
- uzturēt bērniem drošas vides apstākļus Mangaļsalā, Vecdaugavā un Vecāķos;
- panākt ģimenēm nepieciešamo kvalitatīvu publisko pakalpojumu pieejamību pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai;
- veidot ģimenēm draudzīgas vietējo iedzīvotāju kopienas;
- rīkot ģimeniskus, paaudzes vienojošus pasākumus.

Biedrība redz, ka sadarbībā ar citām Apvienības sastāvā esošajām biedrībām ir iespēja spēcīgāk pārstāvēt savu ģimeņu intereses.