2019. - Starptautiskā Ģimenes gada 25-gades noslēguma pasākums

2019. gads Pasaules valstīs tika atzīmēts kā ANO Starptautiskā ģimenes gada 25-gade, kad pasaules valstīs tiek izvērtēts padarītais ģimeņu labklājības labā, tiek organizēti dažādi pasākumi un tiek spriests par turpmākajām aktivitātēm. Mūsu pasākums bija iecerēts, lai parādītu Starptautiskā ģimenes gada turpināšanas nozīmīgumu un tā 25-gades noslēgumā analizētu kas bija noticis, padarīts un kā tas ietekmējis daudzbērnu ģimenes - ar diskusijām un tām sekojošajām sportiskām, veselību uzlabojošām un relaksējošām aktivitātēm.

LDĢB Apvienības vadītājs Leonīds Mucenieks pastāstīja kā šī aktivitāte radās un kāds bijis tās turpinājums, kurās ar dažādām aktivitātēm iesaistījās arī mūsu Apvienības biedrības un sadarbības partneri. Ģimeņu pārstāvji pārrunāja mūsu daudzbērnu ģimeņu biedrību  paveikto, iesaistīšanos starptautiskajās aktivitātēs un nepieciešamību šādi turpināt darboties, gatavojoties atzīmēt šī gada 30-gadi, kas notiks 2024. gadā. Pēc diskusijas tās dalībnieki pievienojās savām ģimenēm Līvu Akvaparka ūdeņos, lai kopā atpūstos un relaksētos.

Pasākums saveda kopā gandrīz 100 dalībniekus, kuri pārstāvēja 15 daudzbērnu ģimenes un 5 daudzbērnu ģimeņu NVO, bija organizēts pateicoties Rīgas domes Labklājības departamenta finansiālajam atbalstam un ir izrādījies vienīgais pasākums Latvijā 2019. gadā, kas bija veltīts Starptautiskā Ģimenes gada 25-gadei.